Zásady vratné kauce

Naše zásady vratné kauce

Protože v naší vzdělávací instituci English For Life (TEFL Language s.r.o.) školíme budoucí lektory anglického jazyka, je nutné, aby si praktikanti plně procvičili jejich lektorské schopnosti na určitém počtu studentů a to každý den kurzu. Lektoři si připravují materiály a plánují strukturu lekcí dle počtu zapsaných studentů, tento počet dostanou na počátku kurzu. Pokud se počet změní (sníží), je pro lektory poměrně obtížné se přizpůsobit situaci a při výuce to může vézt k nepříjemným okolnostem.

Vratná kauce a její podmínky

Výše kauce je stanovena na 1000 Kč. (*V hotovosti nebo online platbou-viz “Platba kurzu a vratné kauce”)

  • Plná kauce pokrývá celých 13 dnů lekcí.
  • Pokud budete přítomni na všech dnech a lekcích, dostanete celou kauci zpět (1000 Kč) *Viz “Podmínky vrácení kauce”.
  • Za každý zmeškaný den Vám bude strhnuto 100 Kč z kauce (např.: Pokud zmeškáte tři dny – bude Vám vráceno pouze 700 Kč).
  • Jakmile zmeškáte více jak 6 lekcí za jeden kurz, celá kauce propadá vzdělávací insitituci TEFL Language s.r.o.
  • Vzdělávací instituce English For Life (TEFL Language s.r.o.) si vyhrazuje právo vrácení platby za celý kurz bez možnosti budoucí docházky na kurzy a dále právo odmítnout studenty bez nutnosti udání důvodu.

Cena jednoho 3-týdenního kurzu

Cena za jeden 3-týdenní kurz je 500 Kč plus 1000 Kč vratná kauce *Viz “Vratná kauce a její podmínky”, celkem tedy 1500 Kč.

Platba kurzu a vratné kauce

Recepce Na Poříčí 1038/6, je otevřená pro platby a informace 13:00 – 17:00 ve všedních dnech.

Platba za kurz a složení vratné kauce je možná v hotovosti na recepci, bankovním převodem na účet vzdělávací instituce: TEFL Language s.r.o. nebo online platbou na naší “webové stránce”.

Při provedení registrace skrze online formulář nebo emailem jste registrovaní jako zájemce. Vaše místo ovšem bude oficiálně rezervováno platbou za celý kurz, včetně vratné kauce. Platbu proveďte nejpozději do pátku před každým kurzem.

Nemohu se dostavit na lekci, co s tím?

V případě, že máte potíže s dostavením se na lekci, je možné na lekci poslat zástup – doporučte lekci známým, kolegům, či členům rodiny, kteří by za Vás na lekci dorazili.
Pozor – je nutné, aby Váš zástupce byl na stejné úrovni jak je ta Vaše
Jestliže nemáte možnost najít zástupce, doporučujeme napsat na naši Facebookovou stránku: nebo se zeptejte Vašich spolužáků, zda neznají někoho, kdo by za Vás na lekci dorazil.

Pokud se Vám však nedaří zástupce sehnat, bude Vám stržena čátka 100 Kč z kauce, kterou jste uhradili společně s platbou za kurz. Celá kauce propadá vzdělávací instituci jamile nedorazíte na 6+ dnů *viz “Vratná kauce a její podmínky”

Podmínky vrácení kauce

Jestliže jste uhradili za kurz a složili vratnou kauci v hotovosti, je nutné si vyzvednout vratnou kauci v “mezi” týdnu po zakončení kurzu na recepci Na Poříčí 1038/6. Pro vyzvednutí kauce budete vyzváni emailem, ve kterém budou uvedeny specifické dny a časy, během kterých bude recepce v týdnu “mezi” otevřena.

V případě, že si kauci nemůžete vyzvednout v daném týdnu, je důležité kontaktovat reception@thelanguagehouse.net a domluvit si jiný termín, případně zažádat o přesunutí kauce na následující kurz. V opačném případě vratná kauce propadá vzdělávací instituci English For Life (TEFL Language s.r.o.).

V případě platby na účet školy či platbou online, Vám může být vratná kauce vrácena na Váš bankovní účet — při platbě kartou budeme Váš účet potřebovat potvrdit — bude Vám zaslán email s žádostí o bankovní detaily jakmile kurz zkončí. Vrácení kauce proběhne v týdnu po ukončení daného kurzu. Přesunutí vratné kauce na následující měsíc při platbě kartou je možné – stačí pak uhradit jen poplatek 500 Kč za kurzu na stránce registrovat nebo zaslat poplatek na bankovní účet školy. Tímto se Vám potvrdí rezervace místa a Váš deposit se přesune na ten daný budoucí kurz.